ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!

ACTION Team


 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

Share
 

 Пријави

Go down 
АвторПорака
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

Пријави Empty
ПишувањеПредмет: Пријави   Пријави I_icon_minitimeВто Мај 18, 2010 12:29 pm

ТИЕ ШТО САКААТ ДА ВЛЕЗАТ ВО КЛАН НЕКА СЕ ПРИЈАВААТ НА СЛЕДНИОВ НАЧИН:
1.NICK
2.Server (каде што играте)
3.Iskustvo(колку време играте CS)
4.Godini(колку години имате)
5.Ke bides li redoven na forumot i na server?

p.s. Сите Ќе идете на "New Topic" и ќе си отворите сопстен топик ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
 
Пријави
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: НАШИОТ КЛАН :: Пријавување за влез во клан...-
Отиди до: