ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!

ACTION Team


 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

Share
 

 Начин како треба да изгледа една пријавување на ClanWar!!

Go down 
АвторПорака
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

Начин како треба да изгледа една пријавување на ClanWar!! Empty
ПишувањеПредмет: Начин како треба да изгледа една пријавување на ClanWar!!   Начин како треба да изгледа една пријавување на ClanWar!! I_icon_minitimeВто Мај 18, 2010 12:45 pm

TEAM:Muva41.tEAM^ vs ************
Дата: **.**.****г
Време: **:**
Сервер: **.***.***.***:***** и ... (името)


Позз

НАПОМЕНА:ОТВАРАЈТЕ NEW TOPIK>...Ова за секој случај ке иде LOCK!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Начин како треба да изгледа една пријавување на ClanWar!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: НАШИОТ КЛАН :: Предизвикај кланска-
Отиди до: