ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!

ACTION Team


 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

Share
 

 TABU Counter Stike 1.6 Сервери!

Go down 
АвторПорака
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

TABU Counter Stike 1.6 Сервери! Empty
ПишувањеПредмет: TABU Counter Stike 1.6 Сервери!   TABU Counter Stike 1.6 Сервери! I_icon_minitimeВто Мај 18, 2010 1:16 pm


1.TABU Gaming | by tabu.com.mk | www.inel.mk :
62.162.150.227:27030 / cs.tabu.com.mk:27030

2.TABU Dust2&Inferno 24/7 by inel.mk :
62.162.150.227:27015 / cs.tabu.com.mk:27015

3.TABU Awp Arena by tabu.com.mk :
62.162.150.227:27017 / cs.tabu.com.mk:27017

4.TABU GunGame by tabu.com.mk :
62.162.150.227:27016 / cs.tabu.com.mk:27016

5.TABU Clan War by tabu.com.mk :
62.162.150.227:27031 / cs.tabu.com.mk:27031

TABU Forum : www.tabu.com.mk

TABU Hosting : www.hosting.tabu.com.mk
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
 
TABU Counter Stike 1.6 Сервери!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: Counter-Strike 1.6 :: Сервери-
Отиди до: