ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!

ACTION Team


 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

Share
 

 ACTION Team

Go down 
АвторПорака
Admin
Administrator
Administrator


Број на мислења : 1
Join date : 2010-05-17

ACTION Team Empty
ПишувањеПредмет: ACTION Team   ACTION Team I_icon_minitimeПон Мај 17, 2010 8:01 pm

Името на кланот : Action team
Таг на кланот : ACTIVE Team |

Локација : ACTION Team Flagmacedo

Форум на Кланот : www.action-team.tk

Лидер на КЛАНОТ : LoaDinG* & BlueX

Членови на кланот :

1.ACTION Team FlagmacedoACTION Team | LoaDinG*
2.ACTION Team FlagmacedoACTION Team | BlueX.w0w
3.ACTION Team FlagmacedoACTION Team | THE soNNy.
4.ACTION Team FlagmacedoACTION Team | xP-pr0
5.ACTION Team FlagmacedoACTION Team | InTeLLeGeNT
6.ACTION Team FlagmacedoACTION Team | eXpL0S!Ve
7.ACTION Team FlagmacedoACTION Team | BrOwN
8.ACTION Team FlagmacedoACTION Team | FoXx
9.ACTION Team FlagmacedoACTION Team | aXe*
10.ACTION Team FlagmacedoACTION Team | ArcatioN
11.ACTION Team FlagmacedoACTION Team | m0nZa*
12.ACTION Team FlagmacedoACTION Team | k1k0
Последната промена е направена од Admin на Пет Мај 21, 2010 1:12 pm. Мислењето е променето 5 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://muvaci-team.macedonianforum.net
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

ACTION Team Empty
ПишувањеПредмет: Re: ACTION Team   ACTION Team I_icon_minitimeПон Мај 17, 2010 8:06 pm

Ауу Ауу Топ Смееееее (:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

ACTION Team Empty
ПишувањеПредмет: Re: ACTION Team   ACTION Team I_icon_minitimeПон Мај 17, 2010 8:07 pm

Така е братче Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
Sponsored content
ACTION Team Empty
ПишувањеПредмет: Re: ACTION Team   ACTION Team I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
ACTION Team
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: НАШИОТ КЛАН :: Членови на кланот-
Отиди до: