ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!

ACTION Team


 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

Share
 

 BlueX KIlled SonnY fr0m Knife look :)

Go down 
АвторПорака
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

BlueX KIlled SonnY fr0m Knife look :) Empty
ПишувањеПредмет: BlueX KIlled SonnY fr0m Knife look :)   BlueX KIlled SonnY fr0m Knife look :) I_icon_minitimeСре Мај 19, 2010 6:07 pm

[b]Muva41.tEAM^BlueX.w0w KILLED Muva41.tEAM^Sonny* lOOk3d :]
BlueX KIlled SonnY fr0m Knife look :) Bluex
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

BlueX KIlled SonnY fr0m Knife look :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: BlueX KIlled SonnY fr0m Knife look :)   BlueX KIlled SonnY fr0m Knife look :) I_icon_minitimeСре Мај 19, 2010 6:07 pm

ХЕХЕЕхХЕХХЕХЕ .. ова беше партијата кога мене ми лагираше и кога сони ме килна мене .. па потоа BlueX му се Одмаздува xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
BlueX.w0wБрој на мислења : 31
Join date : 2010-05-17
Age : 20

BlueX KIlled SonnY fr0m Knife look :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: BlueX KIlled SonnY fr0m Knife look :)   BlueX KIlled SonnY fr0m Knife look :) I_icon_minitimeЧет Мај 20, 2010 10:34 pm

Hahahaha

Son1 mi vika bravo sea pro si xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

BlueX KIlled SonnY fr0m Knife look :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: BlueX KIlled SonnY fr0m Knife look :)   BlueX KIlled SonnY fr0m Knife look :) I_icon_minitimeПет Мај 21, 2010 8:14 am

Јаооо палење лелеле


Последната промена е направена од Sonny*dare на Пет Мај 21, 2010 9:58 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

BlueX KIlled SonnY fr0m Knife look :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: BlueX KIlled SonnY fr0m Knife look :)   BlueX KIlled SonnY fr0m Knife look :) I_icon_minitimeПет Мај 21, 2010 9:29 am

Па од грб е финтата да ти се дае нож ... затоа е САУНД .. за да слушнеш од позади дали ти иде некоЈ!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
Sponsored content
BlueX KIlled SonnY fr0m Knife look :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: BlueX KIlled SonnY fr0m Knife look :)   BlueX KIlled SonnY fr0m Knife look :) I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
BlueX KIlled SonnY fr0m Knife look :)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: НАШИОТ КЛАН :: Слики од играчите на ACTION Team!-
Отиди до: