ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!

ACTION Team


 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

Share
 

 Вашите омилени спортови!!!

Go down 
АвторПорака
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

Вашите омилени спортови!!! Empty
ПишувањеПредмет: Вашите омилени спортови!!!   Вашите омилени спортови!!! I_icon_minitimeСре Мај 19, 2010 11:32 pm

фудбал...фудбал...фудбал....фудбал....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

Вашите омилени спортови!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени спортови!!!   Вашите омилени спортови!!! I_icon_minitimeЧет Мај 20, 2010 2:07 pm

Фудбалот го играм од мали нозе и ми е најомилен спорт ..
Звер сум во МАААЛО прашајте го SonnY како го дриблам
Smile


Последната промена е направена од LoaDinG* на Чет Мај 20, 2010 8:06 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

Вашите омилени спортови!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени спортови!!!   Вашите омилени спортови!!! I_icon_minitimeЧет Мај 20, 2010 2:08 pm

Или Обратно?? Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

Вашите омилени спортови!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени спортови!!!   Вашите омилени спортови!!! I_icon_minitimeЧет Мај 20, 2010 8:06 pm

Oбратно кај тебе во сон Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
BlueX.w0wБрој на мислења : 31
Join date : 2010-05-17
Age : 20

Вашите омилени спортови!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени спортови!!!   Вашите омилени спортови!!! I_icon_minitimeЧет Мај 20, 2010 10:51 pm

LoaDinG* : Фудбалот го играм од мали нозе и ми е најомилен спорт ..
Звер сум во МАААЛО прашајте го SonnY како го дриблам

Абе Адо кој не го дрибла SonnY ?? xD

И мене ми е фудбалот

Фудбалот во срцеееее !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

Вашите омилени спортови!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени спортови!!!   Вашите омилени спортови!!! I_icon_minitimeПет Мај 21, 2010 8:24 am

Мики Чутиси поарно ја да не казам со ти правам тебе ... Мада Сеа ...тешко... Sad SadSad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

Вашите омилени спортови!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени спортови!!!   Вашите омилени спортови!!! I_icon_minitimeПет Мај 21, 2010 8:26 am

бтв Мики не се пави ЛоаДинГ: ... се Стиска "Quote" на Постот!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
XorTre[R]
Administrator
Administrator
XorTre[R]

Број на мислења : 51
Join date : 2010-05-22
Age : 23
Местолокација : Кичево

Вашите омилени спортови!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени спортови!!!   Вашите омилени спортови!!! I_icon_minitimeНед Мај 23, 2010 8:22 pm

абе дечина ...
ја сам вие сите?

ФУДБАЛ!!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

Вашите омилени спортови!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени спортови!!!   Вашите омилени спортови!!! I_icon_minitimeНед Мај 23, 2010 10:17 pm

Abe sine Chento vs Kicevo moze?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
XorTre[R]
Administrator
Administrator
XorTre[R]

Број на мислења : 51
Join date : 2010-05-22
Age : 23
Местолокација : Кичево

Вашите омилени спортови!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени спортови!!!   Вашите омилени спортови!!! I_icon_minitimeНед Мај 23, 2010 11:43 pm

абе тато ќе губите со многу мислам измислени сме за вас ... Sad


____________________________________
Вашите омилени спортови!!! Ubd6821
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

Вашите омилени спортови!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени спортови!!!   Вашите омилени спортови!!! I_icon_minitimeПон Мај 24, 2010 12:14 am

da da hhh mislis obratno?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
XorTre[R]
Administrator
Administrator
XorTre[R]

Број на мислења : 51
Join date : 2010-05-22
Age : 23
Местолокација : Кичево

Вашите омилени спортови!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени спортови!!!   Вашите омилени спортови!!! I_icon_minitimeПон Мај 24, 2010 12:16 am

абеее ке дојмеее кажете како ви се вика тим ке закажеме ... Wink_________________________________
Вашите омилени спортови!!! Ubd6821
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Вашите омилени спортови!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени спортови!!!   Вашите омилени спортови!!! I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Вашите омилени спортови!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: ЗАБАВА :: Омилен спорт-
Отиди до: