ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!

ACTION Team


 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

Share
 

 Counter Strike 1.6 Patch 42 Protocol 48 full

Go down 
АвторПорака
T1g3R^Број на мислења : 32
Join date : 2010-05-23

Counter Strike 1.6 Patch 42 Protocol 48 full Empty
ПишувањеПредмет: Counter Strike 1.6 Patch 42 Protocol 48 full   Counter Strike 1.6 Patch 42 Protocol 48 full I_icon_minitimeНед Мај 23, 2010 1:34 pm

LINK :

http://cs-skini.me/v42/ 270 TAKA NESTO MB
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

Counter Strike 1.6 Patch 42 Protocol 48 full Empty
ПишувањеПредмет: Re: Counter Strike 1.6 Patch 42 Protocol 48 full   Counter Strike 1.6 Patch 42 Protocol 48 full I_icon_minitimeНед Мај 23, 2010 4:09 pm

eве ви уште една кантер ... не прима читови или било какви скрипти валхакови .. 250 мб е ..

Counter Strike Instalation : megaupload.com jiaj6lel

Patch : megaupload.com VYE3YABR

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
T1g3R^Број на мислења : 32
Join date : 2010-05-23

Counter Strike 1.6 Patch 42 Protocol 48 full Empty
ПишувањеПредмет: Re: Counter Strike 1.6 Patch 42 Protocol 48 full   Counter Strike 1.6 Patch 42 Protocol 48 full I_icon_minitimeНед Мај 23, 2010 4:20 pm

мора да прима цитови засто е нон стим сите кантери со се нонстим примаат цитови . а стим не прима цитови !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

Counter Strike 1.6 Patch 42 Protocol 48 full Empty
ПишувањеПредмет: Re: Counter Strike 1.6 Patch 42 Protocol 48 full   Counter Strike 1.6 Patch 42 Protocol 48 full I_icon_minitimeПон Мај 24, 2010 2:42 pm

EVE NI MOJATA NE PRIMA CHITOVI!!! i so sea?A nemam install steam..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Counter Strike 1.6 Patch 42 Protocol 48 full Empty
ПишувањеПредмет: Re: Counter Strike 1.6 Patch 42 Protocol 48 full   Counter Strike 1.6 Patch 42 Protocol 48 full I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Counter Strike 1.6 Patch 42 Protocol 48 full
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: Counter-Strike 1.6 :: Download-
Отиди до: