ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!

ACTION Team


 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

Share
 

 Оцени го никот (nickname) на членот над тебе

Go down 
АвторПорака
T1g3R^Број на мислења : 32
Join date : 2010-05-23

Оцени го никот (nickname) на членот над тебе Empty
ПишувањеПредмет: Оцени го никот (nickname) на членот над тебе   Оцени го никот (nickname) на членот над тебе I_icon_minitimeНед Мај 23, 2010 9:04 pm

Како сите други оценувајте никовите. Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

Оцени го никот (nickname) на членот над тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оцени го никот (nickname) на членот над тебе   Оцени го никот (nickname) на членот над тебе I_icon_minitimeНед Мај 23, 2010 10:22 pm

0/0 xd sea znam za mene site 10/10 ke bidat ili kick od klan HAHAHHAHAHH :)ne be se salam Very Happy <33 all Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
T1g3R^Број на мислења : 32
Join date : 2010-05-23

Оцени го никот (nickname) на членот над тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оцени го никот (nickname) на членот над тебе   Оцени го никот (nickname) на членот над тебе I_icon_minitimeПон Мај 24, 2010 7:39 am

хахах па сеа мора оцена 10/10 за сите хД
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
XorTre[R]
Administrator
Administrator
XorTre[R]

Број на мислења : 51
Join date : 2010-05-22
Age : 23
Местолокација : Кичево

Оцени го никот (nickname) на членот над тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оцени го никот (nickname) на членот над тебе   Оцени го никот (nickname) на членот над тебе I_icon_minitimeПон Мај 24, 2010 3:44 pm

5/10

не ми е толку убаф

lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

Оцени го никот (nickname) на членот над тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оцени го никот (nickname) на членот над тебе   Оцени го никот (nickname) на членот над тебе I_icon_minitimeПон Мај 24, 2010 10:38 pm

0/000000000000000000000000
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

Оцени го никот (nickname) на членот над тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оцени го никот (nickname) на членот над тебе   Оцени го никот (nickname) на членот над тебе I_icon_minitimeВто Мај 25, 2010 9:38 am

7/10
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
XorTre[R]
Administrator
Administrator
XorTre[R]

Број на мислења : 51
Join date : 2010-05-22
Age : 23
Местолокација : Кичево

Оцени го никот (nickname) на членот над тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оцени го никот (nickname) на членот над тебе   Оцени го никот (nickname) на членот над тебе I_icon_minitimeВто Мај 25, 2010 12:20 pm

10/10

најбољи Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

Оцени го никот (nickname) на членот над тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оцени го никот (nickname) на членот над тебе   Оцени го никот (nickname) на членот над тебе I_icon_minitimeВто Мај 25, 2010 5:24 pm

LoaDinG* напиша:
7/10
000000/000000000000000000000000000
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

Оцени го никот (nickname) на членот над тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оцени го никот (nickname) на членот над тебе   Оцени го никот (nickname) на членот над тебе I_icon_minitimeВто Мај 25, 2010 6:03 pm

аллоо како може да е 0/00000000000 кога треба 0/1000000 ако мислиш на (НУЛА)
не вака!

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

Оцени го никот (nickname) на членот над тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оцени го никот (nickname) на членот над тебе   Оцени го никот (nickname) на членот над тебе I_icon_minitimeСре Мај 26, 2010 9:33 am

se zezam ooo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 21
Местолокација : Кичево

Оцени го никот (nickname) на членот над тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оцени го никот (nickname) на членот над тебе   Оцени го никот (nickname) на членот над тебе I_icon_minitimeЧет Мај 27, 2010 2:16 pm

Nick : dimmyoFF!
Ocena za prethodniot : 8/10
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

Оцени го никот (nickname) на членот над тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оцени го никот (nickname) на членот над тебе   Оцени го никот (nickname) на членот над тебе I_icon_minitimeЧет Мај 27, 2010 6:36 pm

7/10

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 21
Местолокација : Кичево

Оцени го никот (nickname) на членот над тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оцени го никот (nickname) на членот над тебе   Оцени го никот (nickname) на членот над тебе I_icon_minitimeЧет Мај 27, 2010 7:21 pm

Nick : dimmyoFF!
Ocena za prethodniot : 10/10 LoadinG the besT Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

Оцени го никот (nickname) на членот над тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оцени го никот (nickname) на членот над тебе   Оцени го никот (nickname) на членот над тебе I_icon_minitimeЧет Мај 27, 2010 7:46 pm

ФАЛА ФАЛА Smile
9/10 Smile

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
BlueX.w0wБрој на мислења : 31
Join date : 2010-05-17
Age : 20

Оцени го никот (nickname) на членот над тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оцени го никот (nickname) на членот над тебе   Оцени го никот (nickname) на членот над тебе I_icon_minitimeНед Мај 30, 2010 12:00 am

10/9 Razz

Se shalam 10/10
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 21
Местолокација : Кичево

Оцени го никот (nickname) на членот над тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оцени го никот (nickname) на членот над тебе   Оцени го никот (nickname) на членот над тебе I_icon_minitimeНед Мај 30, 2010 8:37 pm

хаха рече 10/9 повеќе од максимално еј Smile

Nick : dimmyoFF!
Ocena za prethodniot : 6/10
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

Оцени го никот (nickname) на членот над тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оцени го никот (nickname) на членот над тебе   Оцени го никот (nickname) на членот над тебе I_icon_minitimeНед Мај 30, 2010 8:52 pm

10/10

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
Sponsored content
Оцени го никот (nickname) на членот над тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оцени го никот (nickname) на членот над тебе   Оцени го никот (nickname) на членот над тебе I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Оцени го никот (nickname) на членот над тебе
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: ЗАБАВА :: СПАМ-
Отиди до: