ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!

ACTION Team


 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

Share
 

 Кој ќе постира после мене

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next
АвторПорака
XorTre[R]
Administrator
Administrator
XorTre[R]

Број на мислења : 51
Join date : 2010-05-22
Age : 23
Местолокација : Кичево

Кој ќе постира после мене - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе постира после мене   Кој ќе постира после мене - Page 2 I_icon_minitimeСре Мај 26, 2010 9:38 pm

каков Адо бе...
сеа Адо? lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

Кој ќе постира после мене - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе постира после мене   Кој ќе постира после мене - Page 2 I_icon_minitimeСре Мај 26, 2010 10:37 pm

da be kako pogodi ?
hah Kikser ajde xD (HAHAHAH)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

Кој ќе постира после мене - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе постира после мене   Кој ќе постира после мене - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мај 27, 2010 10:38 am


КИко ПОСЛЕ МЕНЕ!

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 21
Местолокација : Кичево

Кој ќе постира после мене - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе постира после мене   Кој ќе постира после мене - Page 2 I_icon_minitimeПет Мај 28, 2010 11:40 am

се имаш збунето.. не се вика ја кико дими се вика
сеа кико?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
uNdeRБрој на мислења : 4
Join date : 2010-05-19

Кој ќе постира после мене - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе постира после мене   Кој ќе постира после мене - Page 2 I_icon_minitimeПет Мај 28, 2010 4:58 pm

е не е КиКо .. После мене Адо cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

Кој ќе постира после мене - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе постира после мене   Кој ќе постира после мене - Page 2 I_icon_minitimeВто Јун 01, 2010 10:25 am

Така е бе сине Smile
После мене даре

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 21
Местолокација : Кичево

Кој ќе постира после мене - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе постира после мене   Кој ќе постира после мене - Page 2 I_icon_minitimeВто Јун 01, 2010 12:44 pm

даре?? да не е дими случајно??
кико/миро...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

Кој ќе постира после мене - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе постира после мене   Кој ќе постира после мене - Page 2 I_icon_minitimeВто Јун 01, 2010 5:04 pm

pa neznam..mozebi..
ae ae t1g3r posle me nasleduva?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

Кој ќе постира после мене - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе постира после мене   Кој ќе постира после мене - Page 2 I_icon_minitimeСре Јун 02, 2010 5:45 am

tig3r гледам го нема више на форум .. ако може некој да го поттикне супер ќе биде
ПОСЛЕ МЕНЕ ДАРЕ!

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 21
Местолокација : Кичево

Кој ќе постира после мене - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе постира после мене   Кој ќе постира после мене - Page 2 I_icon_minitimeСре Јун 02, 2010 1:52 pm

де бре направи едит го имаш погрешено човекот!
после мене АДО!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
XorTre[R]
Administrator
Administrator
XorTre[R]

Број на мислења : 51
Join date : 2010-05-22
Age : 23
Местолокација : Кичево

Кој ќе постира после мене - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе постира после мене   Кој ќе постира после мене - Page 2 I_icon_minitimeСре Јун 02, 2010 4:49 pm

нее бее
Даре?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

Кој ќе постира после мене - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе постира после мене   Кој ќе постира после мене - Page 2 I_icon_minitimeСре Јун 02, 2010 7:29 pm

da
nZ koj bilo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

Кој ќе постира после мене - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе постира после мене   Кој ќе постира после мене - Page 2 I_icon_minitimeЧет Јун 03, 2010 10:28 am

___________________________

ТРЕБА ДА КАЖЕТЕ ИМЕ А НЕ ДА ВИКАТЕ КОЈ БИЛО
_________________________________________

ДАРЕ ПОСЛЕ МЕНЕ

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 21
Местолокација : Кичево

Кој ќе постира после мене - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе постира после мене   Кој ќе постира после мене - Page 2 I_icon_minitimeЧет Јун 03, 2010 1:12 pm

де бре напрај нешо смени постов ...
кико?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

Кој ќе постира после мене - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе постира после мене   Кој ќе постира после мене - Page 2 I_icon_minitimeЧет Јун 03, 2010 6:02 pm

da da
ado
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 21
Местолокација : Кичево

Кој ќе постира после мене - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе постира после мене   Кој ќе постира после мене - Page 2 I_icon_minitimeПет Јун 04, 2010 11:58 am

ти верува...
кикацооо... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

Кој ќе постира после мене - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе постира после мене   Кој ќе постира после мене - Page 2 I_icon_minitimeПет Јун 04, 2010 7:16 pm

Не бе па ти Smile
дими после мене -.-

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

Кој ќе постира после мене - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе постира после мене   Кој ќе постира после мене - Page 2 I_icon_minitimeПет Јун 04, 2010 9:42 pm

se zatrca
ado ?!?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

Кој ќе постира после мене - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе постира после мене   Кој ќе постира после мене - Page 2 I_icon_minitimeСаб Јун 05, 2010 12:13 am

така е ќерко Very Happy
даре после мене

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

Кој ќе постира после мене - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе постира после мене   Кој ќе постира после мене - Page 2 I_icon_minitimeСаб Јун 05, 2010 12:54 am

yep baby
dimi Sinot?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 21
Местолокација : Кичево

Кој ќе постира после мене - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе постира после мене   Кој ќе постира после мене - Page 2 I_icon_minitimeНед Јун 06, 2010 10:28 am

така е бе даре да те запослиме да ја мењаваш видовита вања Smile
сеа адо????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

Кој ќе постира после мене - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе постира после мене   Кој ќе постира после мене - Page 2 I_icon_minitimeНед Јун 06, 2010 3:44 pm

YaP
СЕА ДИМИ!!

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 21
Местолокација : Кичево

Кој ќе постира после мене - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе постира после мене   Кој ќе постира после мене - Page 2 I_icon_minitimeСаб Јун 19, 2010 5:59 pm

така е синко... Smile
сеа адо? ова го знам од искуство... оти само ја и адо сме онлајн Smile Smile Smile ако му се загреши на некој да се уклучи на форумов иначе ич Smile Smile Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

Кој ќе постира после мене - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе постира после мене   Кој ќе постира после мене - Page 2 I_icon_minitimeСаб Јун 19, 2010 10:37 pm

ТАКА Е ЌЕРКО УБАВА МОЈА Razz
ДОСАДНО Е ВАКА НЕМА НИКОЈ НОВВВ :..
ДИИМЕ ПОСЛЕ МЕНЕ !

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 21
Местолокација : Кичево

Кој ќе постира после мене - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе постира после мене   Кој ќе постира после мене - Page 2 I_icon_minitimeНед Јун 20, 2010 12:03 pm

многу нормално...
адо?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Кој ќе постира после мене - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе постира после мене   Кој ќе постира после мене - Page 2 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој ќе постира после мене
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: ЗАБАВА :: СПАМ-
Отиди до: