ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!

ACTION Team


 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

Share
 

 замокот е мој ! хД

Go down 
АвторПорака
T1g3R^Број на мислења : 32
Join date : 2010-05-23

замокот е мој ! хД Empty
ПишувањеПредмет: замокот е мој ! хД   замокот е мој ! хД I_icon_minitimeНед Мај 23, 2010 9:12 pm

еве и усште една форумска игра.

правила: Се што теба да се направи е да се измисли нешто со кое би го исфрлиле(убиле, распарчиле.. итн итн) тој што е негов замокот

пр. јас викам замокот е мој. Тој после мене на пример вика: земам пиштол те убивам и ЗАМОКОТ Е МОЈ. Следниот вика на пример ја доагам со тенк и те разнесувам ЗАМОКОТ Е МОЈ

бидете иновативниWink не се се оружјата хД
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

замокот е мој ! хД Empty
ПишувањеПредмет: Re: замокот е мој ! хД   замокот е мој ! хД I_icon_minitimeНед Мај 23, 2010 10:09 pm

Чим замокот е тфој...Ја го зимам цело НАТО ти доаѓаме во замокот..рушиме сфе...и зимам тебе на боксофи и клоци и те прафам крфишта..па замокот е МОЈ!! хD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
T1g3R^Број на мислења : 32
Join date : 2010-05-23

замокот е мој ! хД Empty
ПишувањеПредмет: Re: замокот е мој ! хД   замокот е мој ! хД I_icon_minitimeПон Мај 24, 2010 7:34 am

ја скришно ке влезам со војската одпозади вие ке седите и ја ке ве истепам и замојок е мој хД
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

замокот е мој ! хД Empty
ПишувањеПредмет: Re: замокот е мој ! хД   замокот е мој ! хД I_icon_minitimeПон Мај 24, 2010 11:08 am

После ја сам ке отидам у замокот со една базука .... ке фе распарчим!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
T1g3R^Број на мислења : 32
Join date : 2010-05-23

замокот е мој ! хД Empty
ПишувањеПредмет: Re: замокот е мој ! хД   замокот е мој ! хД I_icon_minitimeПон Мај 24, 2010 11:25 am

ти ке влезез внатре ке се опуштиш ја ке дојдам со руската војска и ке ти ја скинеме главата И ЗАМОКОТ Е МОЈ хД
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
XorTre[R]
Administrator
Administrator
XorTre[R]

Број на мислења : 51
Join date : 2010-05-22
Age : 23
Местолокација : Кичево

замокот е мој ! хД Empty
ПишувањеПредмет: Re: замокот е мој ! хД   замокот е мој ! хД I_icon_minitimeПон Мај 24, 2010 3:45 pm

е ја ке ти дојдам со нуклеарката од Иран и ке ве крениме у воздух и ЗАМОКОТ Е МОЈ! Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

замокот е мој ! хД Empty
ПишувањеПредмет: Re: замокот е мој ! хД   замокот е мој ! хД I_icon_minitimeВто Мај 25, 2010 10:00 am

Ќе ДОЈДАМ СО ТЕРОРИТЕ ОД КАНТЕР И ЌЕ ВИ е*еме мајката Smile

и на крај замокот е МОЈ Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 21
Местолокација : Кичево

замокот е мој ! хД Empty
ПишувањеПредмет: Re: замокот е мој ! хД   замокот е мој ! хД I_icon_minitimeПет Мај 28, 2010 6:31 pm

ќе ти пратам црнци да те изебаат ќе бегаш километри подалеку! и замокот е мој!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

замокот е мој ! хД Empty
ПишувањеПредмет: Re: замокот е мој ! хД   замокот е мој ! хД I_icon_minitimeВто Јун 01, 2010 10:33 am

ќе те дилитнам од таа земја и замокот е МОЈ!

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 21
Местолокација : Кичево

замокот е мој ! хД Empty
ПишувањеПредмет: Re: замокот е мој ! хД   замокот е мој ! хД I_icon_minitimeСаб Јун 19, 2010 6:22 pm

ја ти мавам кат и пејст негде во африка... Smile Smile Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

замокот е мој ! хД Empty
ПишувањеПредмет: Re: замокот е мој ! хД   замокот е мој ! хД I_icon_minitimeСаб Јун 19, 2010 10:31 pm

јас само ќе те однесам на мост ќе те качам на држачите за луѓето и ќе ти заврзам очите .. ќе викнеме некое девојче да те залапа у уста и ти од убаво ќе паднеш Smile

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 21
Местолокација : Кичево

замокот е мој ! хД Empty
ПишувањеПредмет: Re: замокот е мој ! хД   замокот е мој ! хД I_icon_minitimeНед Јун 20, 2010 12:04 pm

е ај ти го остава замокот тебе... хаха ја ќе си остана со чупето шо ќе ме замуват Smile Smile Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

замокот е мој ! хД Empty
ПишувањеПредмет: Re: замокот е мој ! хД   замокот е мој ! хД I_icon_minitimeПон Јун 21, 2010 12:15 pm

Smile

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
Sponsored content
замокот е мој ! хД Empty
ПишувањеПредмет: Re: замокот е мој ! хД   замокот е мој ! хД I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
замокот е мој ! хД
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: ЗАБАВА :: СПАМ-
Отиди до: