ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!

ACTION Team


 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

Share
 

 ForumMakers Захтеви !

Go down 
АвторПорака
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

ForumMakers Захтеви ! Empty
ПишувањеПредмет: ForumMakers Захтеви !   ForumMakers Захтеви ! I_icon_minitimeВто Мај 25, 2010 9:53 am

Овде КАЖЕТЕ КАКОВ ФОРУМ САКАТЕ ДА ВИ НАПРАВИМЕ..
ЗНАЧИ вака :
1.Име на форумот
2.Бои 2
3.Име на Форумот и кланот

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
 
ForumMakers Захтеви !
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: ForumMakers Team :: ForumMakers Захтеви-
Отиди до: