ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!

ACTION Team


 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

Share
 

 ЈАВНО ИЗВИНУВАЊЕ!

Go down 
АвторПорака
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

ЈАВНО ИЗВИНУВАЊЕ! Empty
ПишувањеПредмет: ЈАВНО ИЗВИНУВАЊЕ!   ЈАВНО ИЗВИНУВАЊЕ! I_icon_minitimeСре Мај 26, 2010 9:30 am

СЕ ИЗВИНУВАМ НА СИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!
позз адо знаеш што да направиш.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

ЈАВНО ИЗВИНУВАЊЕ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЈАВНО ИЗВИНУВАЊЕ!   ЈАВНО ИЗВИНУВАЊЕ! I_icon_minitimeСре Мај 26, 2010 10:10 am

Извинувањето се ПРИФАЌА !!
Се надевам дека нема да ги повториш истите грешки
ПОВТОРНО СИ АДМИНИСТРАТОР - СО СРЕЌА!

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
 
ЈАВНО ИЗВИНУВАЊЕ!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: ФОРУМ :: Новости-
Отиди до: