ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!

ACTION Team


 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

Share
 

 зЗздраво0о0.

Go down 
АвторПорака
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 21
Местолокација : Кичево

зЗздраво0о0. Empty
ПишувањеПредмет: зЗздраво0о0.   зЗздраво0о0. I_icon_minitimeЧет Мај 27, 2010 12:15 pm

здрао јас сум димитар од кичево. кико ми кажа за форумов. убаф ви е форумов ми се допајџа и така... позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

зЗздраво0о0. Empty
ПишувањеПредмет: Re: зЗздраво0о0.   зЗздраво0о0. I_icon_minitimeЧет Мај 27, 2010 6:33 pm

Поздрав и Благодарам за комплиментите!

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
 
зЗздраво0о0.
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: ФОРУМ :: Претставување на членови-
Отиди до: