ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!

ACTION Team


 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

Share
 

 СПАМ!!!

Go down 
АвторПорака
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

СПАМ!!! Empty
ПишувањеПредмет: СПАМ!!!   СПАМ!!! I_icon_minitimeВто Мај 18, 2010 12:21 pm

Ајмооооооооо СПаМ~в0в Smile-
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

СПАМ!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СПАМ!!!   СПАМ!!! I_icon_minitimeВто Мај 18, 2010 12:24 pm

СПАМММММММММММ хаахаххахаха што праитее???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

СПАМ!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СПАМ!!!   СПАМ!!! I_icon_minitimeВто Мај 18, 2010 12:25 pm

уФФ..се досадуваме (:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
T1g3R^Број на мислења : 32
Join date : 2010-05-23

СПАМ!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СПАМ!!!   СПАМ!!! I_icon_minitimeНед Мај 23, 2010 8:47 pm

хаха со девојками се досадуваме хД ВИЕ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
T1g3R^Број на мислења : 32
Join date : 2010-05-23

СПАМ!!! Empty
ПишувањеПредмет: Koja poraka vi stoi na MSN   СПАМ!!! I_icon_minitimeНед Мај 23, 2010 8:49 pm

Muva41^T1g3R^ <33
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
XorTre[R]
Administrator
Administrator
XorTre[R]

Број на мислења : 51
Join date : 2010-05-22
Age : 23
Местолокација : Кичево

СПАМ!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СПАМ!!!   СПАМ!!! I_icon_minitimeПон Мај 24, 2010 3:43 pm

педерииии хахахаха
СПАМММ!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

СПАМ!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СПАМ!!!   СПАМ!!! I_icon_minitimeПон Мај 24, 2010 10:37 pm

krff da seressssssssss Razz xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

СПАМ!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СПАМ!!!   СПАМ!!! I_icon_minitimeВто Мај 25, 2010 9:56 am

Аллооооо без НАВРЕДУВАЊА .. иако е спам зона без навредувања .. можете вака да напишете
на пр: сереш - сер*ш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

СПАМ!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СПАМ!!!   СПАМ!!! I_icon_minitimeСре Јун 09, 2010 3:36 pm

АЛЛОООО ДЕЧКИ НЕ СТЕ АКТИВНИ НА ФОРУМ !!!

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

СПАМ!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СПАМ!!!   СПАМ!!! I_icon_minitimeЧет Јун 10, 2010 7:59 am

ic neme boli ku* Mladinata misli ko Mene :DDDDDDDDDDDDDd


btw....ado koj e na telefon?!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 21
Местолокација : Кичево

СПАМ!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СПАМ!!!   СПАМ!!! I_icon_minitimeСаб Јун 12, 2010 11:19 pm

T1g3R^ напиша:
хаха со девојками се досадуваме хД ВИЕ


hahahahaha мирослав имал девојка дојдоа и тие времиња... немој не ме плаши жити мајка... хахахаха... оди бе играј тетрис кај си ти за девојка...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 21
Местолокација : Кичево

СПАМ!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СПАМ!!!   СПАМ!!! I_icon_minitimeПон Јун 14, 2010 6:56 pm

и глуп одговор... со девојками се досадуваме... ако си имал девојка немаше да ти бидит досадно биди сигурен Smile ако имаш девојка и со неа си и досадно ти е фрли се од петти брат...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

СПАМ!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СПАМ!!!   СПАМ!!! I_icon_minitimeВто Јун 15, 2010 8:43 pm

xaxaxaax ова беше Јако ..
ЕЈ и дајте разгласувајте странава бе нема никој онлине .. само јас , димми и Сони по некад ..

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 21
Местолокација : Кичево

СПАМ!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СПАМ!!!   СПАМ!!! I_icon_minitimeПет Јун 18, 2010 4:47 pm

ајдее луѓе шо праите дома никој нема онлајн? само јас и адо... јас мислам треба администратор да добијам многу сум редовен... Smile Smile Smile се зафркавам бе шо ќе ми е администратор на ваков скапан форум??? Smile Smile Smile абе пак се зафркавам... абе бегај ај утре ќе се договориме издрогиран су... аееееее позззззззззззз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

СПАМ!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СПАМ!!!   СПАМ!!! I_icon_minitimeПет Јун 18, 2010 5:39 pm

Димми адни ме на мсн : ado7_ronaldo@hotmail.com
ПОзЗ!

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 21
Местолокација : Кичево

СПАМ!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СПАМ!!!   СПАМ!!! I_icon_minitimeСаб Јун 19, 2010 5:56 pm

абе те адд адо ама ич не си онлајн бе браат... шо му е на адота бе браат? Smile хаха остај ме малце се взема... ич не си онлајн на мсн ја цел ден су...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

СПАМ!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СПАМ!!!   СПАМ!!! I_icon_minitimeСаб Јун 19, 2010 10:29 pm

Повеќе сум на Фејсбук .. - Ado Demirovic

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 21
Местолокација : Кичево

СПАМ!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СПАМ!!!   СПАМ!!! I_icon_minitimeНед Јун 20, 2010 12:05 pm

е курац на фб бан добиф Smile Smile Smile ај ќе го формат пц и пак ќе си влагат Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

СПАМ!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СПАМ!!!   СПАМ!!! I_icon_minitimeПон Јун 21, 2010 12:10 pm

Абе ако Напраам Репорт на некоја личност ќе може тоа да се тргне ??? или така си остануе ??

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
Sponsored content
СПАМ!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СПАМ!!!   СПАМ!!! I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
СПАМ!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: ЗАБАВА :: СПАМ-
Отиди до: