ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!

ACTION Team


 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

Share
 

 Слики од играчите

Go down 
АвторПорака
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

Слики од играчите Empty
ПишувањеПредмет: Слики од играчите   Слики од играчите I_icon_minitimeВто Мај 18, 2010 7:52 pm

Оставете сите слики ... не е важно дали сте дел од тимот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

Слики од играчите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Слики од играчите   Слики од играчите I_icon_minitimeВто Мај 18, 2010 10:05 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
LennoN -.-
Administrator
Administrator
LennoN -.-

Број на мислења : 6
Join date : 2010-05-17

Слики од играчите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Слики од играчите   Слики од играчите I_icon_minitimeЧет Мај 20, 2010 8:19 pm

Loading bot4e -.- ja ko so gleam na temava posuva sliki od igracite na muva4i team ? :$ a pa si pisal nema vrska ako ne ste del od timot ostavajte sliki wtF :? bounce
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

Слики од играчите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Слики од играчите   Слики од играчите I_icon_minitimeЧет Мај 20, 2010 8:28 pm

Ако .. нема врска .. нека остави секој!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
LennoN -.-
Administrator
Administrator
LennoN -.-

Број на мислења : 6
Join date : 2010-05-17

Слики од играчите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Слики од играчите   Слики од играчите I_icon_minitimeЧет Мај 20, 2010 8:30 pm

pa ne se pravi zorle bot bre ccc smeni imevo be... Stai Ovde moze da ostavate vasi sliki a ne Слики од играчите на Muva41.tEAM i vnatre pisuvash moze sekoj da ostava lee majko mila ccc
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

Слики од играчите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Слики од играчите   Слики од играчите I_icon_minitimeЧет Мај 20, 2010 8:40 pm

ОК АЈДЕ НЕКА БИДЕ ПО ТВОЕ .. ОСТАВЕТЕ СЛИКИ САМО ВИЕ ШТО СТЕ ВО КЛАН Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

Слики од играчите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Слики од играчите   Слики од играчите I_icon_minitimeПет Мај 21, 2010 8:18 am

Imam bre facebook tamu glej sliki kolku sakas...darko trajkovik ae z

___________________
ne jadi trici!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Слики од играчите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Слики од играчите   Слики од играчите I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Слики од играчите
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: НАШИОТ КЛАН :: Слики од играчите на ACTION Team!-
Отиди до: