ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!

ACTION Team


 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

Share
 

 Банирани Играчи!

Go down 
АвторПорака
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

Банирани Играчи! Empty
ПишувањеПредмет: Банирани Играчи!   Банирани Играчи! I_icon_minitimeПет Jул 23, 2010 3:23 pm

Можете да се пожали од бан на овој начин..

Nick:sonny
Vreme:**:**
mapa:de_dust2
reason:WH/AIM/REKLAMA....

поЗ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Банирани Играчи!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: НАШИОТ КЛАН :: ACTION Gaming Server-
Отиди до: