ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!

ACTION Team


 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

Share
 

 Каква Гаминг опрема користите!!

Go down 
АвторПорака
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

Каква Гаминг опрема користите!! Empty
ПишувањеПредмет: Каква Гаминг опрема користите!!   Каква Гаминг опрема користите!! I_icon_minitimeСре Мај 19, 2010 11:11 pm

Тастатура : Делух
Маус : OSCAR Gaming Laser mouse a4.tech x7
моусе пад не користам!!!
слушалки Philips...


Последната промена е направена од Sonny*dare на Нед Мај 23, 2010 10:16 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 24
Местолокација : Скопје-Ченто!!

Каква Гаминг опрема користите!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каква Гаминг опрема користите!!   Каква Гаминг опрема користите!! I_icon_minitimeЧет Мај 20, 2010 2:04 pm


1.Mouse: x7 - XL-750BK
2.MousePad: Delux
3.Microphone: Gembird
4.HeadPhones: Gembird
5.KeyBoard: Labtec
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://action-team.tk
BlueX.w0wБрој на мислења : 31
Join date : 2010-05-17
Age : 20

Каква Гаминг опрема користите!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каква Гаминг опрема користите!!   Каква Гаминг опрема користите!! I_icon_minitimeЧет Мај 20, 2010 10:47 pm

Mouse:X7 --> g0 pr0 Very Happy
Keyboard --> Logitech ! (:
Headphones --> nopE. -.-'
Microphone --> Logitech !
Mousepad --> Obichen (ama mn dobar (: )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aTrOpOs^Број на мислења : 2
Join date : 2010-05-18

Каква Гаминг опрема користите!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каква Гаминг опрема користите!!   Каква Гаминг опрема користите!! I_icon_minitimeСаб Мај 22, 2010 4:40 am

mouse: a4 tech X7
tastatura:delux
slusalki: rasipani mi se momentalno :S
mouse pad : nemam :S
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
XorTre[R]
Administrator
Administrator
XorTre[R]

Број на мислења : 51
Join date : 2010-05-22
Age : 23
Местолокација : Кичево

Каква Гаминг опрема користите!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каква Гаминг опрема користите!!   Каква Гаминг опрема користите!! I_icon_minitimeНед Мај 23, 2010 8:05 pm

Тастатура : Delux
Маус : X7 (сеа го зедоф) Smile
Маус Пад: обична
Слушалки: Premium X7
Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 21
Местолокација : Кичево

Каква Гаминг опрема користите!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каква Гаминг опрема користите!!   Каква Гаминг опрема користите!! I_icon_minitimeПет Мај 28, 2010 11:36 am

Маус : A4TECH X7 Gaming 2500DPI
Мауспад : A4TECH X7 Gaming Control
Слушалки : A4TECH STEREO HS-100
Тастатура : Logitech
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Каква Гаминг опрема користите!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каква Гаминг опрема користите!!   Каква Гаминг опрема користите!! I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Каква Гаминг опрема користите!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: Counter-Strike 1.6 :: Гејминг опрема-
Отиди до: