ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!

ACTION Team


 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

Share
 

 ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ИГРАЧИТЕ!!!

Go down 
АвторПорака
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ИГРАЧИТЕ!!! Empty
ПишувањеПредмет: ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ИГРАЧИТЕ!!!   ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ИГРАЧИТЕ!!! I_icon_minitimeВто Мај 25, 2010 5:21 pm

Известување до играчите!!!!
Одсега кој нема да биде редовен/регистриран на форум и сервер ..ке ИМА САНКЦИИ!!!
ПОЗДРАВ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ИГРАЧИТЕ!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: ФОРУМ :: Новости-
Отиди до: