ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!
ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!
ACTION Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTION Team


 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

 

 PRAVILA ! ! !

Go down 
АвторПорака
LennoN -.-
Administrator
Administrator
LennoN -.-

Број на мислења : 6
Join date : 2010-05-17

PRAVILA ! ! ! Empty
ПишувањеПредмет: PRAVILA ! ! !   PRAVILA ! ! ! I_icon_minitimeЧет Мај 20, 2010 8:27 pm

1. НА ОВОЈ СЕ ПИШУВА САМО НА КИРИЛИЦА И НИШТО ДРУГО ОСВЕН КИРИЛИЦА СИТЕ ПОСТОВИ ШТО ЌЕ БИДАТ НАПИШАНИ НА ЛАТИНИЦА ЌЕ БИДАТ ИЗБРИШАНИ!

2. Администраторите и Супер Модераторите на форумот имаат право да
изменат/избришат било кое мислење во било кое време со или без
известување.

3. Не отварајте повеќе од 1 членство. Тоа се казнува со повремено банирање.

4. Не пишувајте повеќе од едно мислење едно по друго. Постои опција "edit"
ако нешто ви текнало подоцна или сте заборавиле да го пишете.

5. Задржете се на зададената тема било каде. Не пишувајте офтопик! Spam, flood, непотребно натрупување на постови (освен во делот на форумот каде што тоа е дозволено! Сите
офтопик мислења (мислења коишто се надвор од зададената тема) ќе бидат
избришани!

6. Не се расправајте јавно со персоналот на форумот. Пратете им приватна порака доколку имате некои прашања.

7. За секаков вид рекламирање следува повремено банирање.

8. Навреди од верска, национална, политичка и друго е Најстрого забрането

9. Секое провоцирање или пцуење(вулгарно изразување) ќе биде делетирано и во спротивно членот ќе биде баниран.

Благодариме однапред !
Вратете се на почетокот Go down
 
PRAVILA ! ! !
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: ФОРУМ :: ПРАВИЛА на овој ФОРУМ!-
Отиди до: