ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!
ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!
ACTION Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTION Team


 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

 

 Банирани Играчи!

Go down 
АвторПорака
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

Банирани Играчи! Empty
ПишувањеПредмет: Банирани Играчи!   Банирани Играчи! I_icon_minitimeПет Jул 23, 2010 3:23 pm

Можете да се пожали од бан на овој начин..

Nick:sonny
Vreme:**:**
mapa:de_dust2
reason:WH/AIM/REKLAMA....

поЗ
Вратете се на почетокот Go down
 
Банирани Играчи!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: НАШИОТ КЛАН :: ACTION Gaming Server-
Отиди до: