ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!
ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!
ACTION Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTION Team


 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

 

 Забелешки и критики за админите!

Go down 
АвторПорака
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

Забелешки и критики за админите! Empty
ПишувањеПредмет: Забелешки и критики за админите!   Забелешки и критики за админите! I_icon_minitimeПет Jул 23, 2010 3:26 pm

Тука кажете некоја критика за админите од типот : имаше читер на сервер админот си играше итн....
Вратете се на почетокот Go down
 
Забелешки и критики за админите!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: НАШИОТ КЛАН :: ACTION Gaming Server-
Отиди до: