ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!
ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!
ACTION Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTION Team


 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

 

 НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!!

Go down 
АвторПорака
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! Empty
ПишувањеПредмет: НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!!   НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! I_icon_minitimeПон Мај 24, 2010 11:18 am

Нов член во клан ни е Yank33 i T1g3R SmileSmile

Посакајте им добродојде Smile
Вратете се на почетокот Go down
XorTre[R]
Administrator
Administrator
XorTre[R]

Број на мислења : 51
Join date : 2010-05-22
Age : 25
Местолокација : Кичево

НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!!   НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! I_icon_minitimeПон Мај 24, 2010 1:13 pm

aj Добредојдофте! Smile
Вратете се на почетокот Go down
BlueX.w0wБрој на мислења : 31
Join date : 2010-05-17
Age : 22

НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!!   НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! I_icon_minitimeПон Мај 24, 2010 3:26 pm

ajt WELCOME! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 26
Местолокација : Скопје-Ченто!!

НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!!   НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! I_icon_minitimeПон Мај 24, 2010 10:30 pm

Wlcm!
Вратете се на почетокот Go down
http://action-team.tk
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!!   НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! I_icon_minitimeПон Мај 24, 2010 10:32 pm

Ноф Член фо Клан е Muva41.tEAM^OpeRa*
Вратете се на почетокот Go down
XorTre[R]
Administrator
Administrator
XorTre[R]

Број на мислења : 51
Join date : 2010-05-22
Age : 25
Местолокација : Кичево

НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!!   НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! I_icon_minitimeВто Мај 25, 2010 12:01 pm

ај нека му е со среќа ... Smile
Вратете се на почетокот Go down
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 26
Местолокација : Скопје-Ченто!!

НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!!   НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! I_icon_minitimeВто Мај 25, 2010 6:07 pm

ДоБРЕДОЈДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
http://action-team.tk
BlueX.w0wБрој на мислења : 31
Join date : 2010-05-17
Age : 22

НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!!   НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! I_icon_minitimeЧет Мај 27, 2010 3:49 pm

ae podolgo da ostanesh Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!!   НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! I_icon_minitimeСре Јун 02, 2010 7:36 pm

ИЗБРКАНИ ЧЛЕНОВИ : OpeRa* и Dak1z Поради неследење на ФОРУМ И СЕРВЕР!!!
Вратете се на почетокот Go down
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 26
Местолокација : Скопје-Ченто!!

НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!!   НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! I_icon_minitimeВто Јун 08, 2010 9:06 pm

Нов ЧЛЕН ВО КЛАН НИ е "CoBra X"
Посакате му ДОБРЕДОЈДЕ на PRO TO Smile

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
http://action-team.tk
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 26
Местолокација : Скопје-Ченто!!

НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!!   НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! I_icon_minitimeСре Јун 09, 2010 3:34 pm

НОВ ЧЛЕН ВО КЛАН НИ Е "V.!.P.MonSteR" !!!
ПОСАКАЈТЕ МУ ДОБРЕДОЈДЕ НА ГАЗДАТА Very Happy

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
http://action-team.tk
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 26
Местолокација : Скопје-Ченто!!

НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!!   НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! I_icon_minitimeПет Јун 18, 2010 11:58 am

ИЗБРКАНИ ЧЛЕНОВИ ОД КЛАНОТ СЕ : Sonny & BlueX.w0w

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
http://action-team.tk
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!!   НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! I_icon_minitimeСаб Јун 19, 2010 12:24 am

jaoooooooooooooooooooooooooo CAO Wink
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!!   НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!! I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
НОВИ ЧЛЕНОВИ И ИЗБРКАНИ ОД КЛАН!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: ФОРУМ :: Новости-
Отиди до: