ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!
ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!
ACTION Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTION Team


 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

 

 ForumMakers Захтеви !

Go down 
АвторПорака
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 26
Местолокација : Скопје-Ченто!!

ForumMakers Захтеви ! Empty
ПишувањеПредмет: ForumMakers Захтеви !   ForumMakers Захтеви ! I_icon_minitimeВто Мај 25, 2010 9:53 am

Овде КАЖЕТЕ КАКОВ ФОРУМ САКАТЕ ДА ВИ НАПРАВИМЕ..
ЗНАЧИ вака :
1.Име на форумот
2.Бои 2
3.Име на Форумот и кланот

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
http://action-team.tk
 
ForumMakers Захтеви !
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: ForumMakers Team :: ForumMakers Захтеви-
Отиди до: