ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!
ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!
ACTION Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTION Team


 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

 

 ИНТЕР ФАН КЛУБ!

Go down 
АвторПорака
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 23
Местолокација : Кичево

ИНТЕР ФАН КЛУБ! Empty
ПишувањеПредмет: ИНТЕР ФАН КЛУБ!   ИНТЕР ФАН КЛУБ! I_icon_minitimeПет Мај 28, 2010 11:58 am

Аеее сите шо се за Интер нека остават репли тука.
Вратете се на почетокот Go down
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 26
Местолокација : Скопје-Ченто!!

ИНТЕР ФАН КЛУБ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: ИНТЕР ФАН КЛУБ!   ИНТЕР ФАН КЛУБ! I_icon_minitimeСаб Мај 29, 2010 1:21 pm

УААААА ИНТЕРР .. НАПРЕД РЕАЛ!!!

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
http://action-team.tk
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 23
Местолокација : Кичево

ИНТЕР ФАН КЛУБ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: ИНТЕР ФАН КЛУБ!   ИНТЕР ФАН КЛУБ! I_icon_minitimeСаб Мај 29, 2010 1:26 pm

хахаха реал губачиии Smile
Вратете се на почетокот Go down
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 26
Местолокација : Скопје-Ченто!!

ИНТЕР ФАН КЛУБ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: ИНТЕР ФАН КЛУБ!   ИНТЕР ФАН КЛУБ! I_icon_minitimeСаб Мај 29, 2010 3:26 pm

УААААААААААААА Smile

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
http://action-team.tk
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

ИНТЕР ФАН КЛУБ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: ИНТЕР ФАН КЛУБ!   ИНТЕР ФАН КЛУБ! I_icon_minitimeНед Мај 30, 2010 12:10 am

inter yAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaa napred sonny&loading ole ole oleo le
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ИНТЕР ФАН КЛУБ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: ИНТЕР ФАН КЛУБ!   ИНТЕР ФАН КЛУБ! I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
ИНТЕР ФАН КЛУБ!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: ЗАБАВА :: Омилен спорт-
Отиди до: