ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!
ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!
ACTION Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTION Team


 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

 

 waL ^ Team

Go down 
АвторПорака
InTeL*Број на мислења : 7
Join date : 2010-05-18

waL ^ Team Empty
ПишувањеПредмет: waL ^ Team   waL ^ Team I_icon_minitimeПет Јун 25, 2010 12:00 pm

Вратете се на почетокот Go down
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 26
Местолокација : Скопје-Ченто!!

waL ^ Team Empty
ПишувањеПредмет: Re: waL ^ Team   waL ^ Team I_icon_minitimeПет Јун 25, 2010 12:08 pm

ТОП ВИ Е ФОРУМОТ Razz

_______________________
ACTION Gaming : 78.46.94.162:27028 COME & PLAY !!
Вратете се на почетокот Go down
http://action-team.tk
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 23
Местолокација : Кичево

waL ^ Team Empty
ПишувањеПредмет: Re: waL ^ Team   waL ^ Team I_icon_minitimeПет Јун 25, 2010 1:15 pm

па сеа... вака... шетав нешо пребарував на гугл и најдов еден форум...
http://www.walteam.smfnew.com/ форумот е на waL Team зашо се беше на македонски ама сега се избришани и форумите... иначе не е форум... сајт е... и искрено да кажам мене повеќе ми се допаѓа овај него овој новиов... мое мислење... посетете и кажете...
Вратете се на почетокот Go down
InTeL*Број на мислења : 7
Join date : 2010-05-18

waL ^ Team Empty
ПишувањеПредмет: Re: waL ^ Team   waL ^ Team I_icon_minitimeПет Јун 25, 2010 7:37 pm

форумот постои јас сум го правел ... и темите не се избришани само скриени се Smile може некогаш ќе притреба форумот и ке се користи Smile ... новиов форум јас го наручав форумов бидејќи не ги знам како ги прават овие чуда... кај SMF хостот нема многу опции и форумот е тупаф малце Smile... а сеа на овој што го напраевме ке ставиме webSPELL и ке дојде многу интересен... мислам ако знаете што е webspeell? Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 23
Местолокација : Кичево

waL ^ Team Empty
ПишувањеПредмет: Re: waL ^ Team   waL ^ Team I_icon_minitimeПет Јун 25, 2010 8:40 pm

јас незнам... али убо ќе биде да ми кажеш Smile
Вратете се на почетокот Go down
InTeL*Број на мислења : 7
Join date : 2010-05-18

waL ^ Team Empty
ПишувањеПредмет: Re: waL ^ Team   waL ^ Team I_icon_minitimeПет Јун 25, 2010 10:24 pm

Тоа е како почетна страна што ја имаат форумите како стај е исто еве ти слики

http://fc05.deviantart.net/fs29/f/2008/049/9/9/webSPELL_Template_37_by_gamer_designs.jpg
http://fc01.deviantart.net/fs29/f/2008/103/8/7/First_Webspell_Template_by_xTaziTHEoriginal.jpg
Вратете се на почетокот Go down
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 23
Местолокација : Кичево

waL ^ Team Empty
ПишувањеПредмет: Re: waL ^ Team   waL ^ Team I_icon_minitimeПет Јун 25, 2010 10:25 pm

па тоа е значи слично како на претходно наведениов форум... и тој така имаше...
Вратете се на почетокот Go down
InTeL*Број на мислења : 7
Join date : 2010-05-18

waL ^ Team Empty
ПишувањеПредмет: Re: waL ^ Team   waL ^ Team I_icon_minitimeПет Јун 25, 2010 10:40 pm

но но но тоа е портал Smile ова е друго...
Вратете се на почетокот Go down
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 23
Местолокација : Кичево

waL ^ Team Empty
ПишувањеПредмет: Re: waL ^ Team   waL ^ Team I_icon_minitimeПет Јун 25, 2010 10:41 pm

ко на табу шо имаше на почетна или???
Вратете се на почетокот Go down
InTeL*Број на мислења : 7
Join date : 2010-05-18

waL ^ Team Empty
ПишувањеПредмет: Re: waL ^ Team   waL ^ Team I_icon_minitimeПет Јун 25, 2010 10:42 pm

е тоа Smile
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
waL ^ Team Empty
ПишувањеПредмет: Re: waL ^ Team   waL ^ Team I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
waL ^ Team
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: ForumMakers Team :: ForumMakers Ваши Форуми-
Отиди до: