ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!
ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!
ACTION Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTION Team


 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

 

 Пријави

Go down 
АвторПорака
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 26
Местолокација : Скопје-Ченто!!

Пријави Empty
ПишувањеПредмет: Пријави   Пријави I_icon_minitimeВто Мај 18, 2010 12:29 pm

ТИЕ ШТО САКААТ ДА ВЛЕЗАТ ВО КЛАН НЕКА СЕ ПРИЈАВААТ НА СЛЕДНИОВ НАЧИН:
1.NICK
2.Server (каде што играте)
3.Iskustvo(колку време играте CS)
4.Godini(колку години имате)
5.Ke bides li redoven na forumot i na server?

p.s. Сите Ќе идете на "New Topic" и ќе си отворите сопстен топик ..
Вратете се на почетокот Go down
http://action-team.tk
 
Пријави
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: НАШИОТ КЛАН :: Пријавување за влез во клан...-
Отиди до: