ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!
ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!
ACTION Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTION Team


 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

 

 Каква Гаминг опрема користите!!

Go down 
АвторПорака
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

Каква Гаминг опрема користите!! Empty
ПишувањеПредмет: Каква Гаминг опрема користите!!   Каква Гаминг опрема користите!! I_icon_minitimeСре Мај 19, 2010 11:11 pm

Тастатура : Делух
Маус : OSCAR Gaming Laser mouse a4.tech x7
моусе пад не користам!!!
слушалки Philips...


Последната промена е направена од Sonny*dare на Нед Мај 23, 2010 10:16 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 26
Местолокација : Скопје-Ченто!!

Каква Гаминг опрема користите!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каква Гаминг опрема користите!!   Каква Гаминг опрема користите!! I_icon_minitimeЧет Мај 20, 2010 2:04 pm


1.Mouse: x7 - XL-750BK
2.MousePad: Delux
3.Microphone: Gembird
4.HeadPhones: Gembird
5.KeyBoard: Labtec
Вратете се на почетокот Go down
http://action-team.tk
BlueX.w0wБрој на мислења : 31
Join date : 2010-05-17
Age : 22

Каква Гаминг опрема користите!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каква Гаминг опрема користите!!   Каква Гаминг опрема користите!! I_icon_minitimeЧет Мај 20, 2010 10:47 pm

Mouse:X7 --> g0 pr0 Very Happy
Keyboard --> Logitech ! (:
Headphones --> nopE. -.-'
Microphone --> Logitech !
Mousepad --> Obichen (ama mn dobar (: )
Вратете се на почетокот Go down
aTrOpOs^Број на мислења : 2
Join date : 2010-05-18

Каква Гаминг опрема користите!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каква Гаминг опрема користите!!   Каква Гаминг опрема користите!! I_icon_minitimeСаб Мај 22, 2010 4:40 am

mouse: a4 tech X7
tastatura:delux
slusalki: rasipani mi se momentalno :S
mouse pad : nemam :S
Вратете се на почетокот Go down
XorTre[R]
Administrator
Administrator
XorTre[R]

Број на мислења : 51
Join date : 2010-05-22
Age : 25
Местолокација : Кичево

Каква Гаминг опрема користите!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каква Гаминг опрема користите!!   Каква Гаминг опрема користите!! I_icon_minitimeНед Мај 23, 2010 8:05 pm

Тастатура : Delux
Маус : X7 (сеа го зедоф) Smile
Маус Пад: обична
Слушалки: Premium X7
Laughing
Вратете се на почетокот Go down
d1mmYБрој на мислења : 54
Join date : 2010-05-27
Age : 23
Местолокација : Кичево

Каква Гаминг опрема користите!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каква Гаминг опрема користите!!   Каква Гаминг опрема користите!! I_icon_minitimeПет Мај 28, 2010 11:36 am

Маус : A4TECH X7 Gaming 2500DPI
Мауспад : A4TECH X7 Gaming Control
Слушалки : A4TECH STEREO HS-100
Тастатура : Logitech
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Каква Гаминг опрема користите!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каква Гаминг опрема користите!!   Каква Гаминг опрема користите!! I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Каква Гаминг опрема користите!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: Counter-Strike 1.6 :: Гејминг опрема-
Отиди до: