ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!
ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!

ACTION Team 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

Видете ги мислењата без одговор
 

Counter-Strike 1.6

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Општо за Counter strike

Што не е јасно за играта ТУКА ...
Модератори: Admin, Администратори
39SITE PROBLEMI SO...
Пет Мај 21, 2010 9:42 am
wpadmin Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Сервери

Сервери за Countre strike!
Модератори: Admin, Администратори
33Link CS 1.6 Serv...
Пон Мај 24, 2010 10:55 am
T1g3R^ Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Download

Овде пишете што сакате да Downloadirate!
Модератори: Admin, Администратори
25World of Warcraf...
Пет Мај 28, 2010 11:32 am
d1mmY Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Гејминг опрема

Mауси, маус падови, слушалки се што е поврзано за гејминг опремата може да дисктурате овде!
Модератори: Admin, Администратори
16Каква Гаминг опр...
Пет Мај 28, 2010 11:36 am
d1mmY Видете го последното мислење
Counter-Strike 1.6 Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен