ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!
ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!
ACTION Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTION Team


 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

 

 Muva41.tEAM^BlueX.w0w

Go down 
АвторПорака
BlueX.w0wБрој на мислења : 31
Join date : 2010-05-17
Age : 22

Muva41.tEAM^BlueX.w0w Empty
ПишувањеПредмет: Muva41.tEAM^BlueX.w0w   Muva41.tEAM^BlueX.w0w I_icon_minitimeЧет Мај 20, 2010 11:05 pm

TEAM:Muva41.tEAM^ vs cG^
Дата: ќе се дог...
Време: ќе се дог...
Сервер: Би требало ТАБУ ЦВ (:

Позз
Вратете се на почетокот Go down
Sonny*dareБрој на мислења : 97
Join date : 2010-05-17

Muva41.tEAM^BlueX.w0w Empty
ПишувањеПредмет: Re: Muva41.tEAM^BlueX.w0w   Muva41.tEAM^BlueX.w0w I_icon_minitimeПет Мај 21, 2010 8:21 am

xaxaxaxaxa abe na tie noobci so trojca igraci ke im igrame...A nepa so 5 xaxaxaxaxa abe tie partija nema da zemat !!
Вратете се на почетокот Go down
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 26
Местолокација : Скопје-Ченто!!

Muva41.tEAM^BlueX.w0w Empty
ПишувањеПредмет: Re: Muva41.tEAM^BlueX.w0w   Muva41.tEAM^BlueX.w0w I_icon_minitimeПет Мај 21, 2010 9:34 am

ЗНАЧИ МОЖЕ ДА ИГРАМЕ овие денови .. бидејќи е празник ...
А ЗА ДРУГИ КЛАН ВАР ЌЕ ИГРАМЕ САМО САБОТА-НЕДЕЛА!

ПОЗДРАВ!
Вратете се на почетокот Go down
http://action-team.tk
Sponsored content
Muva41.tEAM^BlueX.w0w Empty
ПишувањеПредмет: Re: Muva41.tEAM^BlueX.w0w   Muva41.tEAM^BlueX.w0w I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Muva41.tEAM^BlueX.w0w
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: НАШИОТ КЛАН :: Предизвикај кланска-
Отиди до: