ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!
ACTION Team
Ве молиме да се регистрирате !!
РЕГИСТРИРАЊЕТО ТРАЕ 1 Минута а тоа на нас многу ни значи !!
ACTION Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTION Team


 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез
Добредојде на ..ACTION Team Форумот Гостин
,Се Надеваме дека ќе уживате во содржината!За само 50 постови добивате МОДЕРАТОР!!!

 

 Обврска на еден играч!

Go down 
АвторПорака
wpadmin

wpadmin

Број на мислења : 142
Join date : 2010-05-17
Age : 26
Местолокација : Скопје-Ченто!!

Обврска на еден играч! Empty
ПишувањеПредмет: Обврска на еден играч!   Обврска на еден играч! I_icon_minitimeВто Мај 18, 2010 12:27 pm

1. Да игра тимски;
2.Да го проверува секое штек место;
3.Ако нема некој пари за пушка нека напише "DROP";
4.Кога ке се каже ECO никој ништо да не купува ;
5.Кога ке се каже Full се купува све бомби и деф;
6.Ако се каже RUSH тогаш одат сите , евентуално само 1 може да чува грб ;
7.Играч кој има C4 не треба да води ама не треба ни да биде последен ;
8.Ќе се поштуваат противниците и ако се PRO, и ако се ботови;
9.На сервер се доага минимум 5минути пред натпреварот !;
10.Секогаш пред cw да се дојде на TEAMSPEEK !!!


ПРАВИЛА!!!


1.Можете да играте само за овој клан (може да играте и за други кланови , доколку сте лидери на некој клан или ако им фали играч...)

2.Активноста на форумот е обврска !

3.Сите мораате да имате msn, за да може да комуницираме !

4.Сите морате да имате VENTRILO ili TS (Team Speek ) за да комуницираме на мечот

5.Микрофонот е задолжителен !!!
Вратете се на почетокот Go down
http://action-team.tk
 
Обврска на еден играч!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ACTION Team :: НАШИОТ КЛАН :: Правила за да бидеш во Muva41.tEAM-
Отиди до: